Aktuální dnešní cena zlata a vývoj cen.
Vložte si zprávy z rubriky Sport na hlavní stránku Seznamu: Přidej na Seznam

Dnes 18:54 hod.
Slavia v Plzni opět padla, takže před obhájcem titulu vede ligu už jen o tři body
Luxusní šestibodový náskok Slavie se po šlágru kola ztenčil na polovinu, takže jarní ligu už zase je a bude nadmíru zajímavá. Praž ...číst dál

Plzeň srazila bezzubou Slavii dvěma góly. Ta vede ligu už jen o tři body
Jarní ligový šlágr ovládli domácí. Fotbalová Plzeň přehrála vedoucí Slavii 2:0 a stáhla náskok Pražanů v čele už jen na tři body. ...číst dál

Dnes 18:40 hod.
Monfils získal v Rotterdamu první titul po 13 měsících
Francouzský tenista Gaël Monfils se na turnaji v Rotterdamu dočkal po 13 měsících titulu na okruhu ATP. Ve finálovém duelu dvou ne ...číst dál

Dnes 18:20 hod.
Kometě stačila jediná trefa k vyloupení Třince, Sparta vyhrála v Chomutově
Hokejisté Třince podlehli ve 45. kole extraligy Brnu 0:1. V repríze loňského finále dal jediný gól už v čase 1:41 obránce Ondřej N ...číst dál

Dnes 18:08 hod.
Sparta díky Pechovi vydřela v prodloužení výhru na ledě Chomutova
Hokejisté Sparty porazili v nedělním 45. kole extraligy Chomutov na jeho ledě 3:2 v prodloužení. Pražané sice promarnili vedení 2: ...číst dál

Dnes 18:04 hod.
Tenisový bavič Monfils získal v Rotterdamu první titul po 13 měsících
Francouzský tenista Gaël Monfils se na turnaji Rotterdamu dočkal po 13 měsících titulu na okruhu ATP. ...číst dál

Dnes 17:48 hod.
BIATLON ON-LINE: Vítková s Krupčíkem jdou do boje ve smíšené štafetě dvojic
Veronika Vítková s Tomášem Krupčíkem jdou do smíšené štafety dvojic. Závod Světového poháru konaný v americkém Soldier Hollow star ...číst dál

Dnes 17:27 hod.
Skokanskou generálku na MS ovládl ve Willingenu Kobajaši, Koudelka byl 24.
Poslední závod skokanů na lyžích před mistrovstvím světa vyhrál ve Willingenu suverénně japonský lídr Světového poháru Rjoju Kobaj ...číst dál

Dnes 17:21 hod.
O výhře Brna v Třinci rozhodl jediný gól, Čiliak má první nulu
Hokejisté Třince podlehli v nedělním 45. kole extraligy Brnu 0:1. V repríze loňského finále dal jediný gól už v čase 1:41 obránce ...číst dál

Dnes 17:09 hod.
Jablonec doma těsně před koncem přišel o výhru a s Opavou jen remizoval
Fotbalisté Jablonce ve 21. kole první ligy doma s Opavou dvakrát neudrželi vedení a po remíze 2:2 zůstali na čtvrtém místě neúplné ...číst dál

Dnes 16:52 hod.
Radův tým obral o body i gól jeho hráče Janetzkého
Bez zraněného lídra Tomáše Hübschmana, ale s již uzdraveným špílmachrem Michalem Trávníkem remizovali fotbalisté Jablonce v utkání ...číst dál

Dnes 16:31 hod.
Skokan Koudelka je po prvním kole ve Willingenu čtyřiadvacátý
Skokan na lyžích Roman Koudelka je po prvním kole závodu Světového poháru ve Willingenu na děleném 24. místě. Další dva čeští repr ...číst dál

Dnes 16:10 hod.
Živě: Plzeň - Slavia. Sešívaní ve šlágru bez Škody, Viktorka na hrotu s Chorým
Sledujeme online přenos utkání 21. kola Fortuna:ligy mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha. ...číst dál

Dnes 16:00 hod.
Rakouská medailová žeň ve slalomu, Hirscher má rekordní sedmý titul
Triumf alpské velmoci vedl Marcel Hirscher, který získal rekordní sedmé zlato v kariéře. ...číst dál

Dnes 15:58 hod.
Hradecká si po dlouhé době zahrála WTA Tour, v Dubaji ale vypadla
Tenistka Lucie Hradecká prohrála v úvodním kole turnaje v Dubaji po boji 4:6, 6:7 se Švýcarkou Belindou Bencicovou. ...číst dál