Černý kurt i fanoušci přímo u hráčů. Takhle bude vypadat premiérový ročník Laver Cupu
Podívejte se, jak vypadá kurt pro premiérový ročník tenisového Laver Cupu, který o víkendu hostí pražská O2 arena. ...číst dál

Včera 23:48 hod.
Barcelona rozstřílela Eibar a dál kráčí bez prohry, Messi dal čtyři góly
Barcelona v novém ročníku španělské ligy stále nepoznala porážku. Proti Eibaru si navíc zastřílela. Výhru 6:1 dirigoval čtyřgólový ...číst dál

Včera 23:00 hod.
Laver Cup přišel o hvězdu. Do Prahy nepřijede Argentinec Del Potro
Na Laver Cup do Prahy nepřijede Argentinec Juan Martín del Potro. Zdůvodnil to zdravotními problémy po US Open. ...číst dál

Včera 22:58 hod.
Laver Cup přišel o jednu z hvězd! Kdo z tenistů nepřijede?
Výběr světa na tenisovém Laver Cupu přišel o jednu ze svých hvězd. Do Prahy nepřijede charizmatický Argentinec Juan Martín del Pot ...číst dál

Včera 22:51 hod.
Inter ztratil v italské lize první body, v Boloni jen remizoval
Fotbalisté Interu Milán remizovali v Boloni 1:1 a v pátém kole italské ligy poprvé ztratili body. ...číst dál

Včera 22:48 hod.
Inter remizoval v Boloni a ztratil první body v italské lize
Fotbalisté Interu Milán remizovali v Boloni 1:1 a v pátém kole italské ligy poprvé ztratili body. Přesto svěřenci Luciana Spallett ...číst dál

Včera 22:35 hod.
Bayern porazil Schalke a je první, Brémy s Čechy stále čekají na výhru
Fotbalisté mistrovského Bayernu Mnichov v pátém kole německé ligy vyhráli na hřišti Schalke 3:0 a poskočili do čela tabulky o dva ...číst dál

Včera 21:59 hod.
Vála a Šoustal opustili kemp Dallasu a vrátili se do WHL
Dva čeští hokejisté opustili přípravný kemp Dallasu před novým ročníkem NHL a vrátili se do juniorské WHL. Obránce Ondřej Vála zam ...číst dál

Včera 21:53 hod.
Zaza se blýskl hattrickem a Valencie rozdrtila poslední Málagu
Fotbalisté Valencie dál frčí španělskou ligou bez porážky. V úterním utkání 5. kola vyhráli doma nad Málagou vysoko 5:0 a v tabulc ...číst dál

Včera 21:06 hod.
Bohemians nezvládli penalty proti Vlašimi a v poháru končí. Teplice outsidera porazily
Teplice jsou v osmifinále MOL Cupu, naopak fotbalisté Bohemians 1905 končí, neboť nezvládli penalty proti Vlašimi. ...číst dál

Včera 21:00 hod.
Olympijský vítěz skončil v chomoutu. Už nechce být za sobce
Svázal tkaničky u svých závodních maratónek a pověsil je na hřebík. Symbolickým gestem ukončil kariéru olympijský vítěz v moderním ...číst dál

Včera 20:56 hod.
Bílí Tygři drží domácí neporazitelnost, v dohrávce přehráli Boleslav
Bílí Tygři Liberec drží na startu extraligového ročníku domácí neporazitelnost. Tentokrát vyhráli nad Mladou Boleslav 3:1. ...číst dál

Včera 20:37 hod.
Pražská Markéta se po dvou sezónách vrátila na plochodrážní trůn
Plochodrážní jezdci Markéty Praha sesadili po dvou sezónách z extraligového trůnu Pardubice a stali se českými šampióny. Triumf zp ...číst dál

Včera 20:27 hod.

Včera 20:12 hod.
Na start v Zlaté přilbě stojí plochodrážní hvězdy frontu. Listina by prý mohla mít i sto jmen
Václava Milíka čeká v prestižním závodě těžký boj. Na startu budou hvězdy Grand Prix i obhájci cenění trofeje z dílny klenotníka L ...číst dál